Oferty specjalne

oferta specjalna
lokal na sprzedaż - Bielsko-Biała, Biała Wschód

Bielsko-Biała, Biała Wschód
lokal na sprzedaż

PRK-LS-591

OKAZJA !     Tylko 1468 zł/m2 ! Do sprzedania wyodrębniony kompleks lokali o pow. ok. 320,13 m2 położony na III piętrze w biurowcu. Budynek znajduje się w biurowo-usługowo-magazynowej części miasta, w pobliżu ul. Legionów. Nieruchomość jest bardzo ...

Powierzchnia
320,00 m2
Piętro
3
Cena za m2
1 468,75 zł
cena 470 000 
lokal na sprzedaż - Bielsko-Biała, Biała Wschód
oferta specjalna
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
lokal na wynajem

PRK-LW-685

Czynsz najmu zawiera wszystkie opłaty eksploatacyjne! Lokal położony w nowoczesnym  biurowcu znajdującym się w ścisłym centrum miasta. 2 piętro w 2-piętrowym budynku. Winda. Przy budynku znajdują się duże ogólnodostępne parkingi (również bezpłatne). ...

Powierzchnia
25,90 m2
Piętro
2
Cena za m2
50,19 zł
cena 1 300 
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum
oferta specjalna
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
lokal na wynajem

PRK-LW-686

Lokal położony w budynku o przeznaczeniu biuro-usługowym znajdującym się w ścisłym centrum miasta. 2 piętro w 2-piętrowym budynku. Winda. Przy budynku znajdują się duże ogólnodostępne parkingi (również bezpłatne). Możliwość wynajęcia własnego miejsca ...

Powierzchnia
67,50 m2
Piętro
2
Cena za m2
32,00 zł
cena 2 160 
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Górne Przedmieście

Bielsko-Biała, Górne Przedmieście
mieszkanie na sprzedaż

PRK-MS-687

BIELSKO - Górne Przedmieście - ul. 3 Pułku Strzelców Podhalańskich. Blisko ścisłego centrum miasta - do rynku pieszo tylko 5 minut. Mieszkanie jest bardzo klimatyczne. Kilka lat temu był przeprowadzony generalny remont. W budynku przeważają obecnie nowi ...

Powierzchnia
74,07 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 965,44 zł
cena 590 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Górne Przedmieście

rozumiem